Del me njoftim aeroporti “Adem Jashari” për valixhet e humbura

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës (APN) “Adem Jashari” – Limak Kosovo ka njoftuar të gjithë qytetarët të…

Ja kur pritet formimi i Qeverisë së re

Njohësi i çështjeve politike, Arton Demhasaj, thotë se pas numërimit të votave në rast se nuk…

Lajmi i fundit nga Specialja për Salih Mustafën

Me datë 5 mars është caktuar seanca e radhës në Speciale për rastin e Salih Mustafës…

U gjet në një fshat, Gazmend Muhaxheri flet pas vjedhjes së veturës

Vetura zyrtare të cilën i dyshuari Valon Loxha, e mori nga Komuna e Pejës, është gjetur…

A mund të jetë kjo arsyeja e rra.hjes së Visar Duriqit? Përmendet Xhavit Haliti, vr.asjet politike dhe fondet e lu.ftës

Gazetari Visar Duriqi, ditë më parë është su.lmuar nga tre persona.Duriqi nga kjo rr.ahje ka pësuar…

Numërohen mbi 8 mijë vota me kusht, kjo është renditja…

Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve është duke vijuar numërimi i votave me kusht dhe…

Nëse ju kanë humbur 40 euro në Trafikun Urban mund t’i gjeni këtu

Stafi i autobusëve “Trafiku Urban”, njofton për 40 euro të gjetura në njërin prej autobusëve të…

LAJMI I FUNDIT: Rastet e reja me koronavirus në Kosovë janë nga këto konmuna

319 TË SHËRUAR DHE 285 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e…

Ramiz Lladrovci kërkoi dorëheqjen e disa figurave të larta të PDK-së, kështu deklarohet Blerta Deliu!

Kandidati për deputet nga Partia Demokratike e Kosovës, Xhavit Haliti, në një prononcim për “Gazeta Blic”…

Majlinda pasi shkatërroi rusen, kjo i ndodhi në gjysmëfinale

Krenaria e kombit shqiptar, Majlinda Kelmendi (-52 kg), nuk arriti të kualifikohet në finalen e madhe…