Ballkani fiton lehtësisht dhe merr kryesimin në Ipko Superligë

Ballkani ka shënuar fitoren e dytë radhazi në shtëpi, ku kësaj radhe ka mposhtur Dukagjinin e…

Volkswagen po i prodhon makinat e reja Golf, shumë më shpejtë se më parë

Këto makina, po dalin nga prodhimi për një kohë shumë të shkurtër Gjatë kësaj jave, Volkswagen…

Kombinimi xhenxhefil-karotë; Eliksiri që na shpëton nga katër shqetësimet më të mëdha

Rritja e numrit të ‘fast food’-eve ka bërë që shumë njerëz t’i gjejnë ushqimet gati dhe…

ELKOScenter dhe IuteCredit fillojnë bashkëpunimin!

Institucioni mikrofinanciar IuteCredit sot nënshkruajti marrëveshje me gjigandin ELKOScenter, marrëveshje kjo që I’u mundëson qytetarëve të…

Ndiheni gjithmonë të lodhur? Ç’duhet të bëni që të jeni më energjikë

Ndodh shpesh që të ndihemi të lodhur pa arsye. Edhe në rast se kemi pushuar mjaftueshëm,…

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!