Arianit Koci: Kam vendosur të ‘ndahem’ me gruan time, shkurorëzimi po bëhet me marrëveshje?!

Avokati i njohur Arianit Koci, ka habitur me shkrimin e tij ditën e sotme në Facebook…

Biden flet edhe një herë për Kosovën në fushatë, kjo është deklarata e tij

Kandidati demokrat për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA), Joe Biden ka folur për…

Rëndohet situata e COVID-19 në Kosovë, ja sa shtretër të lirë kanë mbetur në Infektivë

Rritja tej mase e numrit të të infektuarve me koronavirus aktualizon çështjen e kapaciteteve të shtretërve…

Behgjet Pacolli flet për milionin e parë dhe tregon sa para mban zakonisht në xhep

Presidenti i AKR’së Behgjet Pacolli, ka folur për suksesin e tij si biznesmen. Ai thotë se…

“Thaçi dhe Veseli do të arrestohen” – zbardhen arsyet pse Specialja po e mban fshehtë vendimin…

Edhe pse ishte paralajmëruar se 24 tetori do të jetë dita kur do të mësohet fati…

“Isha katunar i Marevcit”, Pacolli rrëfehet se kush i tha ‘pot vjen era cjap’

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka folur për dashurinë e tij të parë…

Ky shtet fqinj teston një milion qytetarë brenda 24 orëve

Rreth 1 milion sllovakë iu nënshtruan testit të COVI-19, ditën e shtunë, si pjesë e operacionit…

Cila është gjendja e Nasim Haradinajt? Flet bashkëpunëtori i tij: E zbulon se çfarë do të bëjë prokuroria e Speciales me ish-komandantin

Bashkëpunëtori i ngushtë i Nasim Haradinajt, Rrahim Hashimi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në…

Arsyeja pse amerikanët votojnë të martën, e jo të dielën si pjesa tjetër e botës

Zgjedhjet presidenciale në SHBA, që fitojnë vëmendjen e tërë botës, këtë vit do të mbahen më…

Kriza me Covid-19, ky shtet pritet të shpallë të hënën masa të reja

Kryeministri italian, Giuseppe Conte pritet të njoftoj disa masa të reja shtrënguese ditën e hënë për…