Kajtazi: Djali i axhës së Xhelal Sveçlës është në bu.rg në Maqedoni për drogë, nuk ka fol askush

Gazetari Vehbi Kajtazi ka përmendur disa raste ku janë ak.uzuar familjarë të zyrtarëve të Lëvizjes Vetëvendosje…

Haki Abazin e “përzënë” nga një lokal në Drenicë me thirrjet “Thaçi” dhe “PDK”

Kandidati për deputet i VV’së, Haki Abazi, është filmuar nga disa qytetarë në Komoran të Drenasit…

Kjo është shtëpia që veterani i UÇK-së e ka hedhë në shitje për ta ndihmuar Hashim Thaçin

Shkuarja e ish-presidentit Hashim Thaçi në Hagë, për dikë duket se nuk po mund të kalohet…

Donika Gërvalla zbulon faturën marramendëse të mërgimtarit i cili e ka dërguar votën me postë – kushtoi plotë 684 euro

Kandidatja për deputete në listën e Lëvizjes Vetëvendose, Donika Gërvalla, ka zbuluar një faturë marramendëse të…

Haki Abazi tregon se çfarë do të bëjnë Albin Kurti dhe Vjosa Osmani pas fitores së 14 shkurtit

Më 14 shkurt do të mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme në vend. Për fitore është e bindur…

Haradinaj nga Kaçaniku: Do ta kthej në Kuvend Ligjin për Pagat

Bartësi i listës së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në zgjedhjet e 14 shkurtit, Ramush Haradinaj…

A do të jetë Albin Kurti në formularët e rezultateve, vjen lajmi i fundit nga KQZ

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka aprovuar sot formularët e rezultateve të kandidatëve, ku aty nuk është…

Armend Zemaj jep lajmin e madh, ja kur do të kthehet normaliteti në Kosovë

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka thënë se pas ardhjes së vaksinës antiCOVID, normaliteti…

Labinot Tahiri: M’i vodhën votat, Behgjet Pacolli më vlerësoi

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri ka dërguar mesazh në emisionin, ku është i ftuar…

Heroi i pandemisë Dr. Salih Ahmeti mbështetë Uran Ismailin dhe planin e PDK-së për shëndetësi

Një ndër heronjt në lu.ftën kundër pandemisë, Dr. Sali Ahmeti, ka përgëzuar sekretarin e PDK-së, Uran…