Dialogu dhe roli i presidentit, temë e takimit të radhës Kurti-Mustafa

Çështja e dialogut politik ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, pitet të jetë një nga temat e takimit…

Ahmeti reagon pas largimit të muralit te rrethi i Fushë Kosovës

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka reaguar pas largimit të muralit te rrethi i Fushë Kosovës.…

Kurti: Edukimi i fëmijëve është e drejtë kushtetuese

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, deklaroi se Kosova duhet të respektojë detyrimet që rrjedhin nga…

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!