Detaji i çuditshëm: Ushtarëve rusë që u kapën nga forcat ukrainase iu gjet….

Detaji i çuditshëm: Ushtarëve rusë që u kapën nga forcat ukrainase iu gjet mish i thatë

Lajmi është bërë i ditur nga ish-diplomati ukrainas, Oloxander Scherba, me anë të një postimi në llogarinë zyrtare të tij në ‘Twitter’, shkruan lajmi.net.

“Sabotues të tjerë rus u kapën dhe u arrestuan”, thuhet në postimin e tij, të cilës ia ka shoqëruar një fotografi nga momenti i kapjes.

Në bazë të fotografisë, shihet se atyre iu është sekuestruar edhe mishi i thatë. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published.