Klasi i Rashicës: Asistimi milimetrik i tij ia siguroi fitoren e parë Werderit pas një kohe të gjatë

Milot Rashica ka asistuar në golin e epërsisë dhe të fitores së Werder Bremenit në ndeshjen kundër Dusseldorfit, të shtunën mbrëma.
Moisander realizoi në minutën e 67-të, pas një krosimi milimetrit të kosovarit në zonë, i cili gjuajti nga një goditje e lirë.
Shikoni më poshtë.

https://footy2.yourviduploaded.com/embed/B3MCYlJYcz

Përndryshe, ky ishte goli i vetëm i realizuar në përballje, me Werderin që regjistroi fitoren e parë pas katër humbjeve rresht dhe tani ngritet në pozitën e 16-të. /Periskopi.com/

Shpërndaje në:

Leave a Reply

Your email address will not be published.