Lajmërohet Gjinovci pas publikimit të fotografisë së të atit me Thaçin, prezanton dy kundërshtarët e tij publikisht

Analisti politik Rron Gjinovci ka treguar publikisht që nuk ka simpati për ish-presidentin e vendit, Hashim Thaçi duke I quajtur edhe votuesit e këtij të fundit të çmendur.

Mirëpo para pak orësh është publikuar një foto e babit të Gjinovcit së bashku me Thaçin, transmeton “Bota sot”.

Babi i Gjinovcit sot ka ditëlindjen me këtë rastë, Rroni ka uruar me dy foto të atin.

Në fotot e publikuara është babi I Rronit me kryeministrin e Shqipëirsë, Edi Rama dhe ish-kryetarin e Skënderajit, Sami Lushtakut, duke shkruar “Qashtu baba jem, veç me kundërshtarë të mi rri . Meqë ra fjala: urime ditëlindja”.

Postimi i plotë

Qashtu baba jem, veç me kundërshtarë të mi rri

Meqë ra fjala: urime ditëlindja!

Image

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *