Gani Geci ka disa fjalë për ofertën e fundit të Vetëvendosjes, e zbulon se kush po përfiton nga e gjithë kjo

Nënkryetari i parë i Lëvizjes Vetëvendosje, Besnik Bislimi ka publikuar propozimin e Vetëvendosjes për arritjen e…

E kaluara interesante e njeriut që është futur në thumb: Agim Veliu dikur pro.testonte si VV-ja, madje i kishte shpëtuar aten tatit

Agim Veliu mund të konsiderohet si një prej fytyrave që po su lmohet nga VV-ja, mirëpo…

Ish-këshilltar i kryetari i Mustafës ironizon me VV-në, tregon pse janë “nafakli”

Besnik Berisha, ish-këshilltar i kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka ironizuar me Lëvizjen…

E pamundur: Ish-deputeti i Vetëvendosjes, tregon lojën e “fshehtë” të Albin Kurtit

Lëvizjet e fundit të Albin Kurtit si dhe Vetëvendosjes në tërësi, ish-deputeti i kësaj partie, Frashër…

Haxhiu: Nuk po e presim përgjigjen e Agim Veliut, por të LDK-së

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Albulena Haxhiu, ka thënë sot se propozimet e Lëvizjes Vetëvendosje për…

Ish deputetja e PSD-së i tregon Albin Kurtit se si bëhet reforma

Zvogëlimi dhe rritja e ministrive nga lideri i VV-së, Albin Kurti e ka bërë që të…

Ish-bashkëluftëtari i Sali Çekaj tregon skenarin e frikshëm të Albin Kurtit ndaj LDK-së, jep një parashikim interesant

Saim Tahiraj, ish-bashkëluftëtar i heroit të kombit Sali Çekaj, ka thënë se pas gjithë atyre bisedimeve…

Hoxhaj i reagon Vuçiqit e Daçiqit: Po e vazhdoni politikën e Millosheviqit

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka thënë se presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic dhe…

Agim Veliu përgjigjet rreth ofertës së VV-së, e quan jo serioze

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu ka folur për ofertën e fundit të Lëvizjes…

Ministri Valdrin Lluka harxhoi rreth 100 mijë euro, në makiato, expresso e bambi

Në Ministrinë e Zhvillimit Ekonomik (MZHE), që drejtohet nga Valdrin Lluka, brenda tre viteve të ardhshme…